LISTA PROVIZORIE
‘’ SsangYong BAJA 500 ROMANIA 2017 ‘’
Inscrierile se inchid la data 22 aprilie 2017 .
CATEGORIA – AUTO / PROFI
TOTAL :33
CATEGORIA PROMO TOTAL: 10
CATEGORIA MOTO PROFI/QUAD/ TOTAL : 9
CATEGORIA BUGGY TOTAL : 1

TOTAL GENERAL: 53 .

PILOT /COPILOT
1.TSANKO TSANKOV /ZORNITSA TODOROVA 100 UTV YAMAHA YXZ 1000 R -1000 cmc
2.AVI ZYTCER /FAVI STELIAN 102 PROTOTIP ROVER 4300 TH cmc
3.VINCENZO CANGI /DUSE LORENZO 103 NISSAN MURANO TH.2 4000 cmc
4.GIORGIO BERTONI /STEFANO FABIANI 104 MITSUBISHI PROTO L200 TH 3200 cmc
5. MAURO SELVATICO /RALUCA IULIANA BADAN 109 NISSAN PATROL 3000 cmc TH
6. CAVINATO MASSIMO /RENATTA STEPANOV 106 SUZUKI VITARA TH 2500 cc
7. ROXANA CIUHULESCU/CATHERINE LEFEBVRE 114 MUSSO PROTO 5600 cmc TH
8.VALENTINO BOMBELLI/MARCO ARNOLETTI 108 MITSUBISHI PAJERO 3200 TH
9. SOMODEAN IOAN / DAVID ANCA 666 ISUZU TROOPER 3500cc TH
10.NIKOLAY KOLEV /DIMITAR KOLEV 109 NISSAN PATROL 3000 T1
11.CVETOMIR IVANCHEV /TODOR HRISTOV 110 HYUNDAI SANTA FE 3000 cmc T1
12. VALENTIN GUERGOV/DIMITAR LIANGOV 111 UTV CAN-AM XP 1000 cmc
13. NIKOLAY GOCHEV/KRASIMIR KOLEV 112 UTV POLARIS RZR 1000 -1000 cmc
14. HEYMANN RAZ/SEGAL HILLEL 119 LAYOGEV 2996cmc T1.2
15. COSMIN JUGRIN /DANIEL LUPU 114 NISSAN PATROL 2800 DIESEL TH
16.GURAN FLORIN DANIEL /ZAHARIA IULIAN –CONSTANTIN 777 VOLKSWAGEN TOUAREG 3200 cmc TH1
17.BERGER DAN/STANGACIU ALAIN 108 JEEP CHEROKEE 4000 cmc TH
18. BINI MICHELE /BATONI ADRIANO 115 MITSUBISHI L 200 2500 cmc TH
19.RICKY RICKLER/LEONARDO CINI 116 FORD RAPTOR 6200 cmc T2.1
20. STEFAN VALSANOIU/CLAUDIU MIREA 101 SUZUKI GRAND VITARA TH
21. MORAD TOMER /HERTZ ADRIAN 132  UTV POLARIS RZR 1000cmc
22. FILIP GHEORGHE/DOBRISAN MARIUS 107 SUBARU FORESTER 1994 cmc TH
23. STEFANO MARRINI/MOMETTI ROBERTO 121  TOYOTA LAND CRIUSER 200 4500 cmc TURBO T2
24. BLANC MARCO/LATTANZI LUCA 122 MITSUBIHI PAJERO 3200 TD T1
25. MUSETEANU ANDREI/PANAIT CLAUDIU 123 UTV YAMAHA YXJ 1000 RSS -1000 cmc
26. DOJO Motorsports 124 AUTO TH
27. DOJO Motorsports 125 AUTO TH
28.MC 126 UTV
29. CAMPORESE ROBERTO /GEDDO LAURA 127
MITSUBISHI PAJERO 3200 T2.2
30. C.B. UTV 128
31. C.B. UTV. 721
32. TEAM DACIA PICK-UP 130
33. TEAM DACIA PICK-UP 131
34. SILVIU BULUGIOIU  113

‘’ SsangYong BAJA 500 ROMANIA 2017 ‘’

CATEGORIA – AUTO/ PROMO –

  1. SUCIU MARIUS-ALIN /MIRCEA MICLEA 401 DACIA DUSTER 1598 cmc
    2. VLAD SEBASTIAN REMUS /HULEA GABRIEL –LAURENTIU 402 DACIA DUSTER 1461cmc
    3. GOLDSTEIN LUCIAN /BEBESELEA ANDREI 403 DACIA DUSTER 1491 cmc
    4. ZOLD ZSOMBOR/ZOLD ZITA 404 DACIA DUSTER 1498 cmc
    5. TOADER ION/STAN VALENTIN –LAURENTIU 405 DACIA DUSTER 1598 cmc
    6. STAN TIBERIU –MIHAIL /DRAGAN INA ADELINA 406 DACIA DUSTER 1461 cmc
    7. CHIPARUS MIHAI /GORA VLADIMIR – MAXIM 407 MITSUBISHI PAJERO 2835cmc
    8. OLIVERIO GIUSEPPE/PAGNOCELLI MATTIA 408 TOYOTA HDS 80 4.2 cmc
    9. RUSU CLAUDIU /GHERENDI ADRIAN 409 DACIA DUSTER 1461 cmc
    10. TEAM CONSTANTA -NISSAN PATROL. 410

‘’ SsangYong BAJA 500 ROMANIA 2017 ‘’

CATEGORIA – MOTO / QUAD – PROFI
CATEGORIA – BUGGY

  1. IONUT FLOREA 11 KTM 690cc RALLY
    2. PAUL ZAIG 12 QUAD
    3. VASIL TOMOV 13 QUAD KTM XC 690 cc
    4.BERCEANU SEBASTIAN 14 YAMAHA WR 450 F
    5. GIOVANNI STIGLIANO 15 KTM 690 cc
    6. IVAN PRETUZZELLI 16 HUSQVARNA FE 350 cc
    7. PIER LUIGI EBBENE 17 HUSQVARNA 450 cc
    8. ANDREI JERCA 18 QUAD YAMAHA RAPTOR 700 cc
    9. C.B. QUAD 19

BUGGY
10. HENRICH DORON 201 BUGGY RALLY