Entry list

ENTRY LIST / CONCURENTI INSCRISI

1. 10 – Vasil Tomov (Bulgaria) Quad KTM XC 690
2. 011 – Ionut Florea (Romania Husqvarna 701 Rally LT – 693 cc
3. 013 – Rentea Leonard Vladimir(Romania)Yamaha WR 400cc
4. 999 – Florin Recean (Romania)Quad Suzuky LTZ 400 cc
5. 13 – Paul Zaig (Romania) Quad Yamaha Raptor – 750 cc
6. 050 – Silviu Gherga (Romania) Aprilia Pegaso – 650 cc
7. 666 – Somodean Ioan /David Anca (Rom) Isuzu Tropper 3500
8. 101 – Vincenzo Cangi / Nelu Nastor – Nissan Murano WRC 3500 cc (Italia)
9. 102 – Lybomir Angelov/ Maryia Ivanova (BG)Mercedes G 3000
10. 103 – Simeon Tsintsov /VictorTonev (BG) Mitsubishi Pajero 3200 cc
11. 104 – Mauro Selvatico / Raluca Badan (Italia)Mitsubishi Pajero 3200 cc
12. 105 – Giorgio Bertoni / Stefano Fabiano (italia)Mitsubishi Proto L200- 3200 cc
13. 106 – David Shprontz / Shahar Spontz (Israel) Mitsubishi Pajero 3200 cc
14. 107 – Eduard Georgescu / Andrei Marinoiu (Rom) Mitsubishi Pajero 2796 cc
15. 108 – HRISTO KALINKOV / VENELIN GRADEV (Bulgaria)
16. 109 – DONCHO TSANEV / MILEN DECHEV (Bulgaria) Suzuki Proto 3000cc
17. 110 – Ovidiu Domide / Daniel Nistor (Romania)Nissan Navara 2996 cc
18. 111 – Stefan Valsanoiu / Claudiu Mirea (Romania)Hyundai Santa Fe 3200cc
19. 112 – Mihai Chiparus / Mainescu Dan Vasile (Romania)Mitsubishi Pajero 3200cc
20. 113 – VALENTINO BOMBELLI / FRANCESCO RASINI (Italia)Mitsubishi Pajero 3200cc
21. 114 – STANISLAV STOYANOV / PLAMEN RUSEV (Bulgaria)Nissan Navara 3000cc
22. 115 – Team Bucuresti UTV 1000 cc SSV
23. 116 – KONSTANTIN CHOLAKOV / IVAYLO ZHEKOV (Bulgaria)Toyota Hilux 3000cc
24. 117 – Shay Shimonu / Gidon Ben Shmuel (Israel) Hunter Prototype 6200 cc
25. 118 – Vladimir Vujosevic / Aleksandar Djurovic (Serbia) Jeep Cherokee 2500cc
26. 119 – Heymann Raz / Segal Hillel (Israel)Pointer Prototype 2993cc
27. 120 – Petar Minchev / Ivaylo Nikolov (Bulgaria) Mitsubishi Pajero 3000 cc
28. 121 – CAU PAOLO / TIRONI STEFANO(Italia) Pajero Evolution 3500 cc
29. 122- Metodi Punov / Nikolay Kashov (Bulgaria)Nissan Patrol Proto 3000 cc
30. 721 – Claudiu Barbu and Paul Spiridon (Romania)UTV Polaris RZR XP 1000 cc
31. 123 – Valentin Guergov and Dimitar Lyangov (Bulgaria)UTV CAN-AM Maverick 1000 cc
32. 124 – Vladislav Velkov and Iliyan Georgiev (Bulgaria)UTV CAN-AM Maverick 1000cc
33. 125 – Gabriel Abergel and Adar Melamed (Israel) SSV CAN AM Maverick 900cc
34. 126 – Nikolay Gochev and Todor Hristov (Bulgaria) UTV CAN-AM Maverick 1000cc 35. 127 – Mușețeanu Andrei and Claudiu Panait (Romania) UTV YAMAHA YZX 1000 cc
36. 128 – Mauro Vagaggini and Manuela Perissionotti (Italia ) UTV YAMAHA YZX1000cc
37. 129 – Federico Butto and Alberto Tortonesi (Italia) UTV YAMAHAY XZ1000cc
38. 130 – Alberto Vagaggini and Gianluca Bosio (Italia) UTV YAMAHA YXZ 1000 cc
39. 131 – Team Italia UTV YAMAHAY XZ1000 cc
40. 132 – Team Italia UTV YAMAHAY XZ1000 cc
41. 133 – Danny Pearl and Omer Pearl (Israel) POLARIS 999cc
42. 401 – Davidescu Ioan / Bogdan Serban (Romania) Suzuky Vitara 2000cc
43. 402- Marius Olteanu / Iulia Olteanu (Romania) Polaris Rzr 1000cc
44. 403– Jean Vlad / Irina Badiu (Romania) Toyota Hilux 2400 cc
45. 404 – Cip & Ciop by Haiducii Wheels –Duster – (Italia)